Huviringid

Kostivere Kultuurimõis  

TEGEVUSALA Kultuurikorraldus (sh loovustuba, laul ja muusika, showtants, teater)
SIHTRÜHM Kõigile vanusegruppidele
KONTAKT Mõisa tee 2, Kostivere 74204 Jõelähtme vald, Harjumaa koduleht:  http://joelahtmekultuur.ee/mois/et/
  Noored dekoraatorid
SIHTRÜHM Lapsed ja noored
AEG Reede, kell 15:00-16:30
KOHT Kostivere Kultuurimõisa näputöökamber
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Kersti Vaht
KONTAKT Tel 5191 8355; kersti.vaht@joelahtmekultuur.ee

 


Loo Keskkool
KONTAKT Saha tee 7, Loo alevik 74201
kool@lookool.ee
www.lookool.ee
SIHTRÜHM 1-12 klassi õpilased
HUVIJUHT Rozeta Meos
6467086
rozeta.meos@lookool.ee
  Kunst ja meisterdamine
SIHTRÜHM 1-2 klassi õpilased
AEG N kell 13.05-13.50
KOHT Loo Kooli ruum nr. 46
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Rutt Reemann-Arro
KONTAKT rutt.reemann-arro@lookool.ee
 Puutöö
SIHTRÜHM 5-9 klassi õpilased
AEG T kell 14.45 – 16.15
KOHT Loo Kooli  puutöö klass
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Urmas Pohlak
KONTAKT urmas.pohlak@lookool.ee

 



Kostivere Kool
KONTAKT Aruküla tee 3, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, 74204 Harjumaa, Eesti
kool@kostivere.edu.ee
www.kostivere.edu.ee
SIHTRÜHM 1-9 klassi õpilased
HUVIJUHT Ranele Raudsoo
5802 6567
ranele.raudsoo@kostivere.edu.ee
  Meisterdamine
SIHTRÜHM 1-4 klass
AEG R kell 13.25-15.05
KOHT Kostivere Kool
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Heili Merendi ja Ranele Raudsoo
KONTAKT heili.merendi@kostivere.edu.ee

ranele.raudsoo@kostivere.edu.ee

Meisterdamine 
SIHTRÜHM  3-9 klassi õpilased
AEG E kell 15.15-17.00
KOHT Kostivere Kool
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Toomas Kuuse
KONTAKT toomas.kuuse@kostivere.edu.ee

 

 

Neeme Kool

KONTAKT Neeme küla, Jõelähtme vald, Harjumaa, 74226
kool@neemekool.ee
6083740
www.neemekool.ee
SIHTRÜHM 1-6 klassi õpilased
DIREKTOR Karin Soosalu
karin@neemekool.ee
53 328 776
  Kunstiring
SIHTRÜHM 3-6 klassi õpilased
AEG E kell 14.00-14.45
KOHT Neeme Kooli klass 2
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Lilyan Tops
KONTAKT lilyantops@gmail.com
Kunstiring  
SIHTRÜHM 1-2 klassi õpilased
AEG R kl 9.15-10.00
KOHT Neeme Kooli klass 2
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Lilyan Tops
KONTAKT lilyantops@gmail.com

 



Neeme Rahvamaja
KONTAKT Jõelähtme Valla Kultuurikeskuse allasutus

Neeme küla, Jõelähtme vald, Harjumaa 74226 Eesti

60 83 740

joelahtmekultuur.ee/neemerahvamaja/kontakt/

SIHTRÜHM Kõik huvilised
KULTUURIJUHT Sirje Põllu

51919721, 56563333

sirje.pollu@joelahtmekultuur.ee, sirje.pollu@gmail.com

Kunstiring

SIHTRÜHM
AEG Üle nädala neljapäeviti
KOHT Neeme Mudila
KUUTASU 2 eurot (vahendite tasu)
JUHENDAJA lapsvanemad
KONTAKT

Saviring

SIHTRÜHM
AEG Kord kuus
KOHT Koht kokkuleppel
KUUTASU 12 eurot kord
JUHENDAJA Eda Suits
KONTAKT 5257655