Huviringid


Kostivere Kool
KONTAKT Aruküla tee 3, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, 74204 Harjumaa, Eesti
kool@kostivere.edu.ee
www.kostivere.edu.ee
SIHTRÜHM 1-9 klassi õpilased
HUVIJUHT Ranele Raudsoo
5802 6567
ranele.raudsoo@kostivere.edu.ee
Kostivere LoTe
SIHTRÜHM 6-9 klassi õpilased
AEG K 15.15-16.00
KOHT Kostivere Kool
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Annika Pau
KONTAKT annika.pau@kostivere.edu.ee

 



Loo Kool
KONTAKT Saha tee 7, Loo alevik 74201

kool@lookool.ee

www.lookool.ee

SIHTRÜHM 1-12 klassi õpilased
HUVIJUHT Rozeta Meos

6467086

rozeta.meos@lookool.ee

Teadusring Loo

SIHTRÜHM
AEG 1 x kuus nädalavahetusel
KOHT Loo Kool
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Eesti Füüsika Seltsi juhendajad
KONTAKT Elo Sepp

elo.sepp@gmail.com

teadusringloo.wordpress.com

 



MTÜ Siiliokas
KONTAKT Ühingu Siiliokas MTÜ eesmärgiks on puhast, terviklikku ja turvalist elukeskkonda väärtustava elanikkonna kujundamine.

www.siiliokas.ee

SIHTRÜHM Kõik huvilised
JUHATAJA Liis Truubon

liistruubon@gmail.com, 522 1112

Matka- ja loodusring

SIHTRÜHM 7-11 aastased noored
AEG 3 x kuus nädalavahetustel
KOHT Jõelähtme vald
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Liis Truubon
KONTAKT liistruubon@gmail.com

Looduses hakkama saamine ehk üleelamise algõpe

SIHTRÜHM 12-16 aastased noored
AEG 2 x kuus nädalavahetustel
KOHT Jõelähtme vald
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Kaupo Luur
KONTAKT kaupo.luur@mail.ee