Huviringid

 

Jõelähtme Rahvamaja

TEGEVUSALA Tantsimine, laulmine, näitlemine
SIHTRÜHM Kõik huvilised
KONTAKT Jõelähtme Valla Kultuurikeskuse allasutus

Jõelähtme küla, Jõelähtme vald, Harjumaa 74202

Merike Kahu – kultuurijuht

Tel: +372 60 33 053

Mob: +372 5210975

E-post: kahumerike@gmail.com

Jõelähtme Lastering Jussike

SIHTRÜHM 5 – 10 a. lapsed ja noored
AEG E (üle nädala)
kell 18.00 – 20.00
KOHT Jõelähtme Rahvamaja
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Merike Kahu
KONTAKT 5210975,  kahumerike@gmail.com

 



Kostivere Kool
KONTAKT Aruküla tee 3, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, 74204 Harjumaa, Eesti

kool@kostivere.edu.ee

www.kostivere.edu.ee

SIHTRÜHM 1-9 klassi õpilased
HUVIJUHT Ranele Raudsoo

5802 6567
ranele.raudsoo@kostivere.edu.ee

Ajaleht

SIHTRÜHM 5-9 klassi õpilased
AEG T ja N kell 14.30-16.10
KOHT Kostivere Kool
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Riina Kauppi
KONTAKT riina.kauppi@kostivere.edu.ee

English Club

SIHTRÜHM 2-3 klassi õpilased
AEG K 13.35-14.20
KOHT Kostivere Kool
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Mari Sepping
KONTAKT mari.sepping@kostivere.edu.ee

Õpilasesindus

SIHTRÜHM 5-9 klass
AEG E 15.25-16.10
KOHT Kostivere Kool
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Ranele Raudsoo
KONTAKT ranele.raudsoo@kostivere.edu.ee

Mälu

SIHTRÜHM Kõik huvilised
AEG K 14.30-15.15
KOHT Kostivere Kool
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Irja Kingsepp
KONTAKT irja.kingsepp@kostivere.edu.ee
Matemaatika

SIHTRÜHM 6.-7. klass (õpetaja kutsel)
AEG K 15.25-16.10
KOHT Kostivere Kool
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Kadri Lill
KONTAKT  
Matemaatika

SIHTRÜHM 8.-9. klass (õpetaja kutsel)
AEG R 14.30-15.15
KOHT Kostivere kool
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Kadri Lill
KONTAKT  

 


Loo Kool
KONTAKT Saha tee 7, Loo alevik 74201

kool@lookool.ee

www.lookool.ee

SIHTRÜHM 1-12 klassi õpilased
HUVIJUHT Kristiina Suvi
6467086    

kristiina.suvi@lookool.ee

Hispaania keel

SIHTRÜHM 7-12 klassi õpilased
AEG R kell 14.55-16.30
KOHT Loo Kool
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Alice Risti
KONTAKT

 

Neeme Kool

KONTAKT Neeme küla, Jõelähtme vald, Harjumaa, 74226

kool@neemekool.ee

6083740

www.neemekool.ee

SIHTRÜHM 1-6 klassi õpilased
DIREKTOR Karin Soosalu

karin@neemekool.e              

53 328 776

Saksa keel

SIHTRÜHM 3.-5. klass
AEG K 15.45 – 16.30
KOHT Neeme Kooli P1
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Inga Korts-Laur
KONTAKT ingakortslaur@gmail.com

Prantsuse keel

SIHTRÜHM 1.-3. klass
AEG R 12.20 – 13.05
KOHT Neeme Kool P1
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Inga Korts-Laur
KONTAKT ingakortslaur@gmail.com