Huviringid

 

Jõelähtme Rahvamaja

TEGEVUSALA Tantsimine, laulmine, näitlemine
SIHTRÜHM Kõik huvilised
KONTAKT Jõelähtme Valla Kultuurikeskuse allasutus

Jõelähtme küla, Jõelähtme vald, Harjumaa 74202

Merike Kahu – kultuurijuht

Tel: +372 60 33 053

Mob: +372 5210975

E-post: kahumerike@gmail.com

Jõelähtme Lastering

SIHTRÜHM 5 – 10 a. lapsed ja noored
AEG Esmaspäev (üle kahe nädala ehk 2 x kuus)
kell 18.00 – 20.00
KOHT Jõelähtme Rahvamaja
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Merike Kahu
KONTAKT 5210975,  kahumerike@gmail.com

 



Kostivere Kool
KONTAKT Aruküla tee 3, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, 74204 Harjumaa, Eesti

kool@kostivere.edu.ee

www.kostivere.edu.ee

SIHTRÜHM 1-9 klassi õpilased
HUVIJUHT Ranele Raudsoo

5802 6567
ranele.raudsoo@kostivere.edu.ee

Ajaleht

SIHTRÜHM 5-9 klassi õpilased
AEG E ja T kell 14.20-16.00
KOHT Kostivere Kool
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Riina Kauppi
KONTAKT riina.kauppi@kostivere.edu.ee

English Club

SIHTRÜHM 2-3 klassi õpilased
AEG K 14.20-16.00
KOHT Kostivere Kool
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Mari Sepping
KONTAKT mari.sepping@kostivere.edu.ee

Brainstorm

SIHTRÜHM 5-9 klassi õpilased
AEG N kell 14.20-16.00
KOHT Kostivere Kool
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Kadri Lill
KONTAKT kadri.lill@kostivere.edu.ee

Muuseumisõbrad

SIHTRÜHM Kõik huvilised
AEG R 13.25-15.05
KOHT Kostivere Kool
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Irja Kingsepp
KONTAKT irja.kingsepp@kostivere.edu.ee

 


Loo Kool
KONTAKT Saha tee 7, Loo alevik 74201

kool@lookool.ee

www.lookool.ee

SIHTRÜHM 1-12 klassi õpilased
HUVIJUHT Rozeta Meos

6467086    

rozeta.meos@lookool.ee

Pitšing (esitluskunst)

SIHTRÜHM 10-12 klassi õpilased
AEG E kell 16.00 – 16.45
KOHT Loo Kooli  ruum nr. 6
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Gunnar Richter
KONTAKT gunnar.richter@lookool.ee

Sõjaline ring

SIHTRÜHM 4-9 klassi õpilased
AEG E kell 16.00 – 16.45
KOHT Loo Kooli ruum nr. 6
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Gunnar Richter
KONTAKT gunnar.richter@lookool.ee

Lillering

SIHTRÜHM 1-2 klassi õpilased
AEG T kell 13.00-13.45
KOHT Loo Kooli 2.korruse  koridor
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Rozeta Meos
KONTAKT rozeta.meos@lookool.ee

 

Neeme Kool

KONTAKT Neeme küla, Jõelähtme vald, Harjumaa, 74226

kool@neemekool.ee

6083740

www.neemekool.ee

SIHTRÜHM 1-6 klassi õpilased
DIREKTOR Karin Soosalu

karin@neemekool.e              

53 328 776

Saksa keel

SIHTRÜHM algajad
AEG T kell 14.05 – 14.50
KOHT Neeme Kooli klass 4
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Inga Korts-Laur
KONTAKT ingakortslaur@gmail.com

Saksa keel

SIHTRÜHM edasijõudnud
AEG T 15.00 – 15.45
KOHT Neeme Kooli klass 4
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Inga Korts-Laur
KONTAKT ingakortslaur@gmail.com

Prantsuse keel

SIHTRÜHM algajad
AEG N kell 14.05 – 14.50
KOHT Neeme Kooli klass 4
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Inga Korts-Laur
KONTAKT ingakortslaur@gmail.com

Prantsuse keel

SIHTRÜHM edasijõudnud
AEG N 15.00 – 15.45
KOHT Neeme Kooli klass 4
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Inga Korts-Laur
KONTAKT ingakortslaur@gmail.com

Sõnakunst

SIHTRÜHM
AEG kokkuleppel
KOHT Neeme Kool
KUUTASU Tasuta
JUHENDAJA Maria-Marika Kurvet
KONTAKT marika@neemerahvamaja.ee