Kontaktid

ABITELEFONID

Siit lehelt leiab teavet, millistelt telefoninumbritelt ja aadressidelt saada tuge tervise, psühholoogilistes ja teistes olulistes küsimustes.

Abitelefonid
Noorte usaldustelefon 646 6666
 N-L kell 19.00–22.00126 (eesti keeles)
iga päev kell 17.00–3.00127 (vene keeles)
iga päev kell 19.00–23.00
Usaldustelefoni teenus on maksustatud sideoperaatorite poolt vastavalt kehtivatele kõnetariifidele.
www.usaldus.ee
Usaldustelefon
LAPSE MURE
646 0770 E-R kell 10.00-18.00
www.lapsemure.ee
Emotsionaalse toe telefon Avatud õhtuti
kell 19.00-07.00655 8088
(eesti keeles)655 5688
(vene keeles)
Emotsionaalse toe telefon on inimestele, kes on emotsionaalse kriisi seisundis, tunnevad sügavat muret, üksindust, kannatavad vägivalla all,  kogevad mitmesuguseid suhte ja perekonnaprobleeme.
Psühholoogiline kriisinõustamine  631 4300  Töötab kõikidel nädalapäevadel, kaasa arvatud riiklikud pühad
kell 19.00 – 07.00
Kadunud laste infotelefon (24 h)  116 000 Kui tekivad mõtted kodust ära joosta, helista kindlasti enne kadunud laste abitelefonile!
Uimastiprobleemid
(24 h)
697 7292 Nõustamine ööpäevaringselt
Perearsti nõuandeliin
(24 h)
1220

 

Perearsti nõuandeliin on üleriigiline telefon, kust saab professionaalset meditsiinilist nõu 24 tundi ööpäevas.
Naistekliinik
(Ravi tn, Tallinn)
666 1900 Vastuvõttudele registreerimine ja info telefoninumber. Lahtiolekuajad:
E–R kell 7.30–19.00
Noorte nõustamiskeskused OÜ Seksuaaltervise Kliinik
666 5123
Lääne-Tallinna Keskhaigla
666 5810
Noortekabinet
Ida-Tallinna Keskhaigla
1900
Nõustamiskeskused on mõeldud kuni 24-aastastele (kaasa arvatud) mõlemast soost noortele. Tulla võib nii individuaalselt kui ka paarinõustamisele. Keskustes pakutakse ka seksuaalhariduslikke grupitöid ning loenguid. Keskustes töötavad naistearstid, meestearstid, psühholoogid, ämmaemandad ning sotsiaaltöötajad.

 

Asutus Amet Nimi Kontakt
Politsei Piirkonnapolitseinik Ivo Roosimägi ivo.roosimagi@politsei.ee
612 46; 59522 9016
Piirkonna
noorsoopolitseinik
Kersti Kald kersti.kald@politsei.ee
612 46 40; 533 39076
Veebikonstaablid Maarja Punak maarja.punak@politsei.ee
FB: Veebikonstaabel Maarja Punak
Jana Frolova FB: www.facebook.com/veebikonstaabel.3VK: vk.com/frolova.veebikonstaabel
Andero Sepp andero.sepp@politsei.eeFB: www.facebook.com/veebikonstaabel.andero
Jõelähtme
Vallavalitsus
Lastekaitsespetsialist 605 4858
Noorsootöö- ja
spordispetsialist
Liisi Vesselov liisi.vesselov@joelahtme.ee
605 4859
Loo Kool Sotsiaalpedagoog Katrin Indov katrin.indov@lookool.ee 
646 7085
Psühholoog Grete Kooser grete.kooser@lookool.ee
5399 3308
Kostivere Kool Psühholoog Heivi Mäekivi heivi.maekivi@kostivere.edu.ee
Sotsiaalpedagoog Katrin Mänd katrin.mand@kostivere.edu.ee
Tervishoiutöötaja Rita Sepp rtsepp@gmail.com
5347 0927
Neeme Kool Eripedagoog Silvia Laas laassilvia@hotmail.com
Psühholoog NB! Psühholoogiga võib julgelt ühendust võtta ka ilma kooli teadmata!
Tervishoiutöötaja Rita Sepp rtsepp@gmail.com
5347 0927
Noortekeskus Kostivere noorsootöötajad Mai-Liis Hansson
Grete-Helena Eranurm
kostiverenk@joelahtme.ee
5853 8828
Loo noorsootöötajad Mariin
Virolainen
Grete-Helena Eranurm
loonk@joelahtme.ee
5865 0045