Noortekas

Kostivere noortekas saab iga noor võimaluse ennast vastavalt oma soovidele ja vajadustele pidevalt teostada ja arendada. Siia tahavad noored tulla vabatahtlikult, kas siis niisama mõnusalt aega veetma, mängima või midagi kasulikku ja uut õppima.
Kostivere noortekeskuses saab lisaks sõpradega suhtlemisele kokata, mängida erinevaid arendavaid ja lõbusaid lauamänge, surfata internetis ja kasutada arvutit, mängida lauatennist, kasutada stressi maandamiseks või treeninguteks poksikotti, maalida ja joonistada, mängida Playstationit, kuulata muusikat, ise teha muusikat (mängida trumme ja basskitarri), tantsida (meil on peegelsein), vaadata projektoriga filme, käia fotojahil noorteka Canoni profikaameraga, tutvuda noori puudutavate infomaterjalidega jne.
Kostivere noortekas viiakse läbi trummiringi. Tulevikus on plaanis noorte soovide kohaselt huviringide nimekirja täiendada.
Lisaks korraldab noortekeskus mitmesuguseid temaatilisi üritusi, diskusioone, koolitusi, filmiõhtuid, pidusid, mänguõhtuid ja palju muud. Kostivere noorteka ruume saab ka sünnipäevaks ja muudeks üritusteks rentida.

Kostivere noortekeskus