Noorsootöötajad

 

 

MAI-LIIS HANSSON

Olen keskhariduse omandanud Loo Keskkoolis. Olen tuttav Jõelähtme valla noortekeskuste arenguga, sest enamuse oma nooruse ajast veetsin Loo noortekeskuses. Aastal 2015 astusin ma Tallinna Ülikooli noorsootöö erialale ning lõpetasin 2018. Jõelähtme valla elanikuna olen oma koolipraktikaid sidunud just koduvallaga. Veel olen ma olnud Jõelähtme õpilasmaleva rühmajuht ning laagrikasvataja. Noorsootöötajana on minu eesmärgiks olla toeks noorele ning aidata kaasa nende soovide täitumisel.

RITA KIRSS

Olen aktiivne, sõbralik, avatud ja rõõmsameelne inimene! Õppisin Tartu Kõrgemas Kunstikoolis Pallases fotograafiat. Olen elanud ja töötanud Erasmus+ vabatahtlikuna Rootsis, kus tegin kohalike noortega noorsootööd ning lisaks olin tegevusjuhendaja erivajadustega noortele ja lastele. Tegelen väga palju kunstiga ja meisterdamisega. Minu eesmärk on inspireerida ja aidata noorte loovust arendada. Olen suur suhtleja ning ka hea kuulaja. Minu poole saab pöörduda kõiksuguste muredega ja me kindlasti üritame sellega koos hakkama saama. Olen alati positiivne ja toetav!

 

 

 


ELERI ETVERK

Olen Tallinna Ülikoolis lõpetanud rekreatsioonikorralduse eriala ning hetkel õpin magistriõppes noorsootöökorraldust. Varasemalt olen noortega töötanud erinevatel ametikohtadel – ujumistreenerina, mängujuhina, laagrikasvatajana. Läbi erinevate noortega tegemiste olen aru saanud, et see on minu kirg ja soovin noori toetada ning nendega koos tegutseda, pakkudes neile erinevaid võimalusi.  Mulle meeldib üritusi korraldada, lauamänge mängida ning erinevaid spordialasid katsetada, salahobiks on ka rahatarkus ja investeerimine. Minu eesmärk on koduvallas pakkuda igale noorele võimalust enesearenguks ning toetada neid igal sammul. Olen alati olemas murede, rõõmude ja küsimuste korral!

 

 

Kostivere noortekeskus