Noorsootöötajad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MIHKEL POOL

Minu eesmärk noorsootöötajana on suunata noori õigele teele ning julgustada olema julged.  Aidata neil püüelda oma eesmärkide suunas ning olla igakülgselt toeks nende ettevõtmistes. Olen sõbralik ja usaldusväärne noormees, lisaks väga hea kuulaja. Kui on mõni mure siis minu poole võib alati pöörduda ja annaks hea meelega omapoolset nõu.
Lisaks kõigele muule olen kõva spordihing ning tegelen ise samuti mitme erineva alaga. Armastus spordi kui ka üldise liikumise vastu on väga suur ning ma proovin seda liikumisrõõmu ka teisteni viia, sest liikumine on tervis. Erinevatesse projektidesse noorte kaasamine ja nendega koos arenemine on just see, mida ma ootan oma töölt. Olen ülikoolis õppinud rekreatsioonikorraldust ning koostöö erinevate inimestega, eriti noortega on täpselt see, mis mulle sobib. 

 

MARIAN SAU

Olen väga rõõmsameelne, avatud ja südamlik inimene. Mulle meeldib aidata inimesi ja loomi ning peale selle olen huvitatud ka keskkonnast. Minu eesmärk on aidata kaasa maailma paremaks kohaks muutmisel. Noorsootöötajana tahaksin muuta noored meie ühiskonnas rohkem tõsiseltvõetavateks ning aidata kaasa nende unistuste ja ideede täitumisele. Peale töötamise õpin Tallinna Ülikoolis sotsiaaltööd.

 

 

 

Loo noortekeskus