Noorsootöötajad

 

 

 

 

KREETE JUURAK

 Loole kolisin 2017. aasta aprillikuus- seega alustan värskelt lehelt ning tulen uute ideedega. 
 Noortekeskuse kõrvalt õpin ka Tallinna Ülikoolis sotsiaaltööd.
 Minu eesmärk siin Noortekeskuses on arendada Loo noorte elukeskkonda veelgi lahedamaks ning korraldada veelgi rohkem üritusi ning teha seda kõike koos noortega.
Tahan noori võimalikult palju kaasata tegevustesse ning pidevalt arvestada nende arvamusega. Tahan noori julgustada oma ideid ellu viima.

 

 

 

 

 

GRETE-HELENA ERANURM

Loo eluga olen seotud olnud terve elu. Kõik teadmised ja haridused olen omandanud just siin ning näinud Loo noortekeskuse arengut. Paljusid noori tunnen ma ise veel kooli ajast ning nüüd ise olles noorsootöötaja, tegutsen nii, et noored tuleks ise omal soovil siia aega veetma ning teistega kokku saama. Samas oleks tore ka noortekeskust veel edasi arendada ja seda kõike ikka koos noortega.
 

 

 

 

 

 

 

 

SILJA MAIVEL

Noorsootööga olen varasemalt kokku puutunud lapsehoidja, noorsootöötajana noortekeskuses ja ka aastaid õpilasmalevas rühmajuhina.  Noortega töötamine on minu jaoks alati olnud motiveeriv ja õpetlik. Hea on näha kui noored julgevaid ideid pakkuda ning neid ellu viia, nende julgustamine ja sellel teel toetamine on väga motiveeriv. Soovin, et noortel oleks koht kus aega veeta, midagi uut õppida ning leian, et noortekeskus on just seda võimeline pakkuma.

Loo noortekeskus