Noorsootöötajad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MIHKEL POOL

Minu eesmärk noorsootöötajana on suunata noori õigele teele ning julgustada olema julged.  Aidata neil püüelda oma eesmärkide suunas ning olla igakülgselt toeks nende ettevõtmistes. Olen sõbralik ja usaldusväärne noormees, lisaks väga hea kuulaja. Kui on mõni mure siis minu poole võib alati pöörduda ja annaks hea meelega omapoolset nõu.
Lisaks kõigele muule olen kõva spordihing ning tegelen ise samuti mitme erineva alaga. Armastus spordi kui ka üldise liikumise vastu on väga suur ning ma proovin seda liikumisrõõmu ka teisteni viia, sest liikumine on tervis. Erinevatesse projektidesse noorte kaasamine ja nendega koos arenemine on just see, mida ma ootan oma töölt. Olen ülikoolis õppinud rekreatsioonikorraldust ning koostöö erinevate inimestega, eriti noortega on täpselt see, mis mulle sobib. 

 

RITA KIRSS

Olen aktiivne, sõbralik, avatud ja rõõmsameelne inimene! Õppisin Tartu Kõrgemas Kunstikoolis Pallases fotograafiat. Olen elanud ja töötanud Erasmus+ vabatahtlikuna Rootsis, kus tegin kohalike noortega noorsootööd ning lisaks olin tegevusjuhendaja erivajadustega noortele ja lastele. Tegelen väga palju kunstiga ja meisterdamisega. Minu eesmärk on inspireerida ja aidata noorite loovust arendada. Olen suur suhtleja ning ka hea kuulaja. Minu poole saab pöörduda kõiksuguste muredega ja me kindlasti üritame sellega koos hakkama saama. Olen alati positiivne ja toetav!

 

Loo noortekeskus