Noortekas

Loo noortekat on rohkem kui oodatud külastama 7-26 aasta vanused noored. Meil on praktiliselt uhiuued ruumid, mis valmisid novembris 2016. Siin on palju erinevaid võimalusi mitmekülgseteks tegevusteks ning vaba aja veetmiseks.

Meil on arvuti ning XBOXi mängimise ruum, kus on 3 arvutit ning 2 puldiga XBOX-i konsool. Kõigiga sõbralikult arvestades oleme paika pannud reegli, et nii arvutit kui XBOX-i saab üks inimene kasutada ühe korra päevas ning korraga 30 minutit.

Meil on avar köök koos kõige söögitegemiseks esmavajalikuga. Pliit ja ahi, kraanikauss, külmik koos sügavkülmaga, nõud, söögivalmistamise tarvikud. Mõnus laud koos toolidega, mille taga istudes võimalik kohe ka enda valmistatud hea ja parem nahka pista! Tule kokka üksi või sõpradega!

Meil on ka lauatennise laud ning suur „elutuba“, kus elu tõesti kogu aeg kihamas. Elutoas on piljardilaud, suur televiisor, mille taga võimalik mängida WII-konsooliga või vaadata niisama telekat.

Lisaks on noortekas palju lauamänge ning kolm erinevat nurgakest, kus võimalik lauamänge mängida kas üksi, noortejuhi või sõpradega.

Meil on erinevaid vahendeid meisterdamiseks ja kunsti tegemiseks, mida on noortel alati võimalus kasutada.

Noortekas on ka kaks infostendi, kust leiab erinevaid infomaterjale igasugustest erinevatest valdkondadest ning paljudel erisugustel teemadel.

Noortekeskus korraldab regulaarselt ka noortele erinevaid sündmuseid ning uusi ja ägedaid mõtestatud vaba aja veetmise viise. Alati oleme avatud ka noorte uutele ideedele ja plaanidele, kuidas noorteka, või nagu omakeskis ütleme – nortsi, elu paremaks, huvitavamaks ja mitmekülgsemaks muuta!

Loo noortekeskus