Noortekas

Loo noortekat on oodatud külastama 7-26 aasta vanused noored. Meie keskuse ruumid valmisid novembris 2016 ning on aja jooksul mõnusalt koduseks muutunud. Siin on palju erinevaid võimalusi mitmekülgseteks tegevusteks ning võib leida erinevaid vaba aja veetmis võimalusi.

Meil on olemas arvuti kui ka Playstationi mängimise ruum, kus on 3 arvutit ning 2 puldiga Playstation 5 konsool – nimetagem seda ruumi elutoaks.  Eelpool mainitut tuba kutsume elutoaks, sest elu seal tõesti kogu aeg kihab. Lisaks nimetatud Playstation 5 konsoolile ja arvutitele on elutoas veel ka pinksilaud, piljardilaud, suur diivan, väga mugavad kott-toolid ning televiisor.
Kui on sul soov isiklikult siseneda virtuaalmaalima, siis ka selle jaoks on olemas meil lahendus. Meie juures on võimalik mängima tulla juhtmevabade Meta Quest 3 VR prillidega.

Meil on olemas samuti avar köök koos kõige söögitegemiseks esmavajalikuga. Pliit ja ahi, kraanikauss, mikrolaineahi, veekeedukann, külmik koos sügavkülmaga, potid-pannid, nõud ning kõik muud tarvikud söögi tegemiseks.  Tule kokka üksi, või hoopis koos sõpradega.

Lisaks on noortekas palju lauamänge ning kolm erinevat nurgakest, kus võimalik lauamänge mängida kas üksi, koos sõpradega või hoopis noorsootöötajaga.

Meil on erinevaid vahendeid meisterdamiseks ja kunsti tegemiseks, mida on noortel alati võimalus, eelneval kokkuleppel noorsootöötajaga kasutada.

Noortekas on ka infostend, kust leiab erinevat informatsiooni igasugustest erinevatest valdkondadest. Lisaks on võimalus alati küsida oma mistahes küsimus ka noorsootöötajalt, kes vastab ja aitab alati, nii kuidas oskab.

Noortekeskus korraldab regulaarselt ka noortele erinevaid sündmuseid ning uusi ja ägedaid mõtestatud vaba aja veetmise viise. Alati oleme avatud ka noorte uutele ideedele ja plaanidele, kuidas noorteka, või nagu ise hellitavalt ütleme – nortsi elu paremaks, huvitavamaks ja mitmekülgsemaks muuta!

KODULEHT ON UUENDAMISEL!

Loo noortekeskus