Vabatahtlik tegevus

Vabatahtlik tegevus annab Sulle võimaluse järele proovida erinevaid tegevusi erinevates valdkondades ja lisaks võib anda ka vajaliku töökogemuse. Vabatahtlikuna saab rohkem tundma õppida iseennast – millised on sinu tugevad küljed, millised tegevused sulle sobivad, kas oled hea meeskonnatöötaja, suhtleja või liider. Läbi vabatahtliku tegevuse on suurepärane võimalus leida just see eluvaldkonda, mis Sulle kõige rohkem sobib ja meeldib ning millest võib saada ka tulevikus Sinu elukutse.
Vabatahtliku töö käigus on võimalik näha, kuidas toimib üks organisatsioon, asutus või ettevõte seestpoolt. Samuti saab lihvida oma suhtlus-, arvutikasutamis- või keeleoskust.

Kui Sul juba on töökoht olemas, siis vabatahtliku tegevusega on Sul võimalik rikastada oma vaba aega ning anda oma panus ühiskonna arengule ja heaolule. Samuti aitab vabatahtlik tegevus kaasa aktiivsele eluviisile ning võimaldab viibida värskes õhus (näiteks kodutute koertega jalutamine, talgud või  metsaistutamine).
Samuti ilmestab vabatahtlik tegevus ka sinu CV-d. Aktiivne osalemine ühiskondlikes tegevustes ning töötamine vaba tahte alusel on arvestatav kogemus.